PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136805}

PTU

6,9 420
ocen
6,9 10 1 420
7,8 6
ocen krytyków
PTU
powrót do forum filmu PTU

dużo można jeszcze wycisnąć z tego gatunku ; przemyślany, spójny i klimatyczny film - koncepcyjnie chyba najlepsza produkcja od tego reżysera

to jedyny film z serii Tactical Unit, który reżyseruje Johhnie To - pozostałe 5 tytułów to już robota innych rezyserów (To jest tylko producentem) i niestety - choć bohaterowie są sympatyczni, a realia bardzo ciekawe, kilka klas dzieli pozostałe produkcje (choć one lądowały od razu na video) od PTU z 2003r

ocenił(a) film na 7
snake1410

Dobry film przyznaje!

dla mnie TOP Johniego To, z tych co widziałem
1)"Fulltime Killer"
2) ex aequo - "Inwigilacja","PTU","Wygnani"
3)"Zemsta"
4)"Wypadek"
5)"Czas ucieka"

ocenił(a) film na 7
brof

chodź w "wypadek" i "inwigilacja" jest producentem a nie reżyserem no ale jest :D

ocenił(a) film na 7
snake1410

Bennego Chana obejrzyj sobie snake jak nie widziałeś - "Niewidzialny cel"(Naam yi boon sik) .Film jak dla mnie zajebisty też o glinach :D Polecam!


ocenił(a) film na 8
brof

Dzięki dodałem sobie do listy.

Z Johnniego To, poza PTU, do top 3 wrzuciłbym jeszcze Postrzelonego detektywa (Sun taam) i Throw Down (Yau Doh Lung Fu Bong). Wyróżnienie dałbym jego komedii romantycznej Needing You, która też mi się podobała.

Jeden z najnowszych Life Without Principle z 2011, polecam, bo też ciekawy i na czasie, zwłaszcza, że ostatnio giełdy znowu na minusach :(

ocenił(a) film na 7
snake1410

Dzięki też sobie dodałem te 4 filmy :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones