Ayumi Hamasaki

8,3
6 ocen muzyki
powrót do forum osoby Ayumi Hamasaki

Najlepsze piosenki i płyty Ayu, waszym zdaniem?^^

ko_alka

Evolution i Trauma Evolution i Trauma the best wogóle dla mnie jest najlepsza

onyks11

To moje ulubione piosenki Ayu: Moments, M, Connected, Boys & Girls, Fairyland, Naturally, Fly high, Kiss o'kill, Momentum, 1 love, Blue Bird, Beautiful Fighters, Startin, Beatyful day, In the corner, Bold & Delicious, Voyage, Trauma.
A to płyty: Secret, (miss)understod, I'am i My story.
Jednym słowem Ayu rządzi. Szkoda że nie zagrała w innych filmach.

ko_alka

Jej płyty wszystkie kocham :D
A jesli chodzi o piosenki to chyba evolution, trauma, M, part of me i fated.

ko_alka

Evolution.Trauma,Depend on you,Free & Easy,Replece Trust,kanariya,SEASONS,SURREAL,M,NEVER EVER,Unite!,Dearest,Voyage,No way to say,fairyland,Startin,Butterly,HEAVEN,Game,Moments,Reinbow,Step you,Daybreak,A Song for XX,Hana chyba rzadnej nie pominełam.

Ayumi to moja ulubiona piosenkarka.Wszystkie płyty są cudowne.

Aoi

właśnie wszystki płyty są CUDOOOOWNE!!! teraz także GUILTY^^ Strasznie mi smutno, bo właśnie się dowiedziałam, że Ayu straciła słuch w lewym uchu:( Co będzie dalej z jej kochanymi płytami???? (Ayumi na swoim blogu napisała, że zamierza dalej tworzyć, trzymajmy za nią kciuki!!!!)

ko_alka

I tworzy. W sieci można już oglądać okładki do nowego singla i świeżutki layout na jej oficjalnej stronie.

http://img252.imageshack.us/img252/1894/site2rq1.jpg
http://img252.imageshack.us/img252/2953/covers1qo7.jpg

użytkownik usunięty
ko_alka

Mi się najbardziej podobaja Marionette, Because of you, Decision, Teddy Bear, Guilty, Happy Ending i Mirrocle World ^^

użytkownik usunięty

UPDATE xD : Marionette, 1 LOVE, Bold & Delicious, Because of You, Born To Be... , BLUE BIRD, everywhere nowhere, evolution, flower garden, glitter, GUILTY, Decision, Heartplace, Mirrorcle World, my name's WOMEN, ourselves, RAINBOW, Replace, STEP you, Trauma, YOU

ko_alka

Ponoć zaśpiewa piosenkę promującą aktorski film Dragonball.

Robson

Zgadza się. Piosenka nosi tytuł RULE. Singiel ma się pokazać na półkach na początku 2009 roku.

Robson

Kupię na 100%

ko_alka

Ja też!!! Jej najnowszy singiel Days/GREEN też jest świetny. Polecam!

ko_alka

O tak, jak mało które piosenki: te mają to coś. W ogóle wydaje mi się że Ayu ostatnio coś się strasznie postarała, bo do grona moich ulubionych piosenek, chyba najwięcej zalicza się z jej 3 ostatnich płyt ;)

Ptak11

Lubię się chwalić ;)
Kupiłem coś takiego (oryginał):
http://www.play-asia.com/paOS-13-71-pz-49-en-70-30o5.html

Od dwóch tygodni tylko tej płyty słucham.

użytkownik usunięty
ko_alka

Ja najbardziej lubię piosenkę "Mirrorcle World".

ko_alka

Boys&Girls, Rule, Angel's Song, Rainbow, Game, Sparkle, No way to say, Inspire, Evolution, Startin', About You, Moments, Momentum, Honey, 1 Love, Blue Bird, Talkin' 2 Myself, Rainy Day, Mirror, Ladies Night, Step You, Fated, Marionette, (don't) Leave me alone :)

karola_viv

A teraz ściągnełam sobie nowy singiel Ayu - Sunrise ~Love is All~ :) słucham cały cza :)
I wszystkie teledyski Ayumi - łącznie zajmują prawie 8GB, ale warto, polecam :)

karola_viv

UTIKE, ona ma jakieś podobne songi ??

W_B_B__Beaver

UNITE :) sorry, wystarczy mi ten jeden utwór by pozytywnie wyrażać się a Ayumi, niech jej się wiedzie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones